úvodní stránka mopis.czubytování
Jak to funguje Kolik ta legrace stojí Registrace On Line O nás Ubytování
Předpověď počasí Autobusová a vlaková doprava Prodejny sportovních potřeb Půjčovny a opravny lyží Lyžařské školy

Úvodní stránka ... MOPIS.CZ - nabídka služeb      


Ceník služeb ... smluvní podmínky

V rámci internerového informačního systému Mopis.cz nabízíme řadu velice zajímavých služeb.

Internetový informační systém MOPIS.CZ - české hory nabízí v současné době celkem 5 služeb, z toho dvě základní které jsou zdarma a další placené, které se nechají objednat po dohodě.

Cena za kompletní prezentaci - základní registraci v systému MOPIS.CZ, tj. registraci základních údajů včetně internetových odkazů, je bez ohledu na dobu trvání zdarma.
Podmínkou však je, aby tato prezentace byla nejméně 1 x ročně ze strany zadavatele aktualizovaná, v opačném případě bude tato registrace považována za neudržovanou a neaktuální a bude provozovatelem ze systému vyřazena. Zadavatel bude s dostatečným předstihem prostřednictvím e-mailu vždy informován, že se blíží poslední možný termín pro aktualizaci jeho prezentace.

  Mezi jednotlivé nabízené služby patří:
  • Registrace základních údajů
  • Registrace internetových odkazů
  • Registrace rozšířených údajů - tzv. miniweb
  • Centrální registr ubytování - na poslední chvíli
  • Tvorba internetových stránek
On-line registrace a aktualizace dat je zdarma
a záleží jen na vás
kdy, jak často a jak dlouho si budete svoji registraci u nás urdžovat aktuální.Stručná charakteristika jednotlivých služeb- Základní registrace -

0,- Kč

Základní registrace - registrace základních údajů

Základní registrací  se rozumí zavedení základních dat do centrální databáze. Mezi základní údaje patří: Jméno, adresa, poskytované služby, telefonní a faxové spojení, ceny ubytování, možnosti stravování, možnosti sociálního vybavení apod. (Upozornění: fotodokumentace není součástí této služby)

Registrace internetových odkazů

Registrací internetových odkazů se rozumí registrace odkazů www stránek a e-mailové adresy, včetně jejich aktivace pro on-line přístupy služeb www a e-mail komunikace.

Pro základní registraci je zahrnuta i průběžná aktualizace všech uvedených informací.
Poznámka: Veškeré záznamy základní registrace se zobrazují až po rozšířených (placených) registracích.- Rozšířená registrace -

Rozšířená registrace - registrace rozšířených údajů ... ukázka     500,- Kč/rok

Rozšířenou registrací   se rozumí uvedení dalších doplňujících informací a to včetně fotodokumentace, které dále uvedené základní údaje rozvádějí a dávají tak konkrétnější představu o registrovaném subjektu.
Tato služba je vhodná jak pro ty zákazníky, kteří zatím nevlastní vlastní www stránky, neboť tyto stránky částečně nahrazuje a to v tom rozsahu, který si objednatel sám zvolí. Tato služba je rovněž využitelná i pro vlastníky www stránek a to z důvodu možnosti okamžité informovanosti návštěvníka o tom nejdůležitějším, bez nutnosti přepojování se na jiný server (hostitelský server www stránek) a bez nutnosti proklikávání se mnohastránkovou prezentací. Z tohoto důvodu je žádoucí aby si každý objednatel, který tuto službu využije, uvedl ze své stálé domovské www prezentace pouze ty podstatné informace, tak aby ten kdo tyto informace hledá, je dostal tzv. na první pohled.
V ceně této služby je rovněž zahrnuta i průběžná aktualizace všech uvedených informací.

Další důležitou a nezanedbatelnou vlastností této rozšířené registrace je skutečnost, že každý řádně zaregistrovaný objednatel bude mít svoji prezentaci zobrazovanou vždy v daném regionu před tzv. volnými - základními registracemi a to včetně náhledového obrázku svého ubytovacího zařízení.

Poznámka: veškeré podklady k registraci - fotodokumentace, mapy, ceníky a další textové podklady lze podle potřeby po dohodě převzít a dále podle potřeby upravit ze stávající www prezentace, případně po jejich zaslání v klasické papírové podobě zpracovat do potřebné podoby elektronické. Podklady po dohodě zasílejte na .

Centrální registr ubytování - na poslední chvíli     300,- Kč/rok

Tato služba umožňuje podle potřeby objednatele uplatňovat konkrétní požadavky na zařazení neobsazených termínů, případně náhle uvolněných ubytovacích kapacit v Centrálním registru ubytování, který je na serveru prezentován jako on-line se v čase měnící informace o tom, jaká a kde je v daném regionu na poslední chvíli volná ubytovací kapacita.

Upřesnění k platbě: roční poplatek za zozšířenou registraci a její nadstandardní služby činí 500,- Kč za službu Centrální registr ubytování - na poslední chvíli 300,- Kč. Obě tyto služby vám budou aktivovány po uhrazeni faktury.
Daňový doklad - fakturu obdržíte obratem na fakturační adresu, kterou při registraci on-line uvedete. Z tohoto důvodu prosím uvádějte v rámci registrace i jinak nepovinné položky IČO a DIČ.
Další dotazy a informace na . Rádi vám zodpovíme veškeré vaše dotazy.

Zajištění, tvorba a aktualizace stránek WWW                      ...cena dohodou

Tato služba je připravena pro ty objednavatele, kteří nemají svoji vlastní www prezentaci, nebo ji mají a potřebují ji pouze aktualizovat, případně dále rozvíjet.

Při tvorbě běžné internetové prezentace (www stránek) se většinou postupuje v následujících krocích:

 • Návrh - vytvoření a schválení koncepce internetové prezentace, její struktury a vizuální podoby
 • Zajištění registrace domény - plné zastoupení zákazníka ve všech administrativních záležitostech, které jsou potřebné při registraci a následném zprovoznění domény
 • Grafické práce - tvorba obrázků, animací, reklamních proužků ...
 • Tvorba vlastních www stránek - vytvoření HTML souborů, skriptů, formátování textů, tvorba odkazů, tvorba uživatelské navigace ...
 • Testování - veškeré části nové internetové prezentace jsou testovány aby se zajistila jejich spolehlivost
 • Vystavení - uložení internetové prezentace na hostitelský server, registrace ve vyhledávačích, ...
 • Udržování - obsah internetových stránek je podle potřeby upravován a aktualizován


Jsme připraveni vám z vašich stránek udělat:
 • Katalog vašich služeb
 • Zajistit pro vaši stránku podrobnou statistiku přístupů včetně průběžného zasílání
 • informací o dosažené návštěvnosti na vašich stránkách
 • Udělat vám z vašich stránek váš další komunikační kanál pro spojení se světem


Staňte se spolutvůrci tohoto projektu tím, že do něj přispějete svoji účastí.
Staňte se stálými členy a natrvalo se zapište do podvědomí návštěvníků českých hor.
Podpořte i vy svoji účastí "svůj nový" informační systém.


Nezapomínejte, že
není důležité že jste, ale i kolik očí vás vidí

podpořte i vy
svůj nový informační systém


RYCHLE - JEDNODUŠE - PŘEHLEDNĚ


Reklama


Stany - Outdoor

© Mopis.cz 2019   -    Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.