úvodní stránka mopis.czubytování
Jak to funguje Kolik ta legrace stojí Registrace On Line O nás Ubytování
Předpověď počasí Autobusová a vlaková doprava Prodejny sportovních potřeb Půjčovny a opravny lyží Lyžařské školy

Úvodní stránka ... MOPIS.CZ - Jak to funguje      

RYCHLE - JEDNODUŠE - PŘEHLEDNĚ

Vážení přátelé z řad široké veřejnosti,


Dovolujeme si vám představit internetový projekt - MOPIS.CZ - české hory, jehož základem je provozování dlouhodobé informační, reklamní, inzertní a zprostředkovatelské činnosti v oblasti podnikání a služeb v cestovním ruchu.
Nabízíme vám aktuální informace z oblasti cestovního ruchu z jednotlivých regionů tak, jak je pro vás získáváme a jak si je jednotlivé firmy sami na našem serveru pro vás zařazují a aktualizují.
Tento internetový projekt je jednou z dalších možností jak šířit informace na podporu cestovního ruchu, na podporu dalšího rozvoje českých hor.
Jedná se o nový internetový informační server pro české hory www.mopis.cz, kde mají všichni, kdo mají co nabídnout v oblasti cestovního ruchu, možnost se zdarma zaregistrovat a tak být svým zákazníkům opět o něco blíže.Vážení přátelé z řad podnikatelů a poskytovatelů služeb,


Dovolujeme si vám představit a nabídnout účast v internetovém projektu - samoobslužného obchodně podnikatelského informačního systému - MOPIS.CZ- české hory, jehož základem je provozování dlouhodobé informační, reklamní, inzertní a zprostředkovatelské činnosti v oblasti podnikání a služeb v cestovním ruchu.
Nabízíme vám šíření informací o vás směrem k zákazníkovi prostřednictvím Internetu, formou registrace v informačním systému, včetně vazby na vaši stálou firemní www prezentaci.
Cílem projektu je poskytovat aktuální a ucelené informace všem zájemcům o české hory. Na našem serveru jsou jednak všeobecné informace o českých horách, informace o zajímavých místech, dopravní obslužnosti apod. a jednak informace z oblasti ubytovacích kapacit, kterou daný region svým návštěvníkům nabízí. Cílem je rychlá a přehledná orientace pro všechny návštěvníky, kteří budou pro tyto informace na tento server přistupovat.

V případě vašeho zájmu, se prosím blíže seznamte s nabídkou našich služeb, které v rámci internetového projektu MOPIS - ČESKÉ HORY nabízíme.


Nezapomínejte, že
není důležité že jste, ale i kolik očí vás vidí

podpořte i vy
svůj nový informační systém


RYCHLE - JEDNODUŠE - PŘEHLEDNĚ


Reklama


Stany - Outdoor

© Mopis.cz 2019   -    Všechna práva vyhrazena - All rights reserved.